Korepetycje online

Kiedy korepetycje stacjonarne nie zdają egzaminu, warto zdecydować się na korepetycje online. Dla wielu uczniów koncentracja przy komputerze, w zaciszu własnego domu, jest o wiele przyjemniejsza niż tradycyjne spotkania z nauczycielem. Teraz nie muszą Państwo przejmować się poświęcaniem czasu ani dojazdami i ich kosztem – wystarczy odpowiedni sprzęt i internet!

 

Poziomy

W Centrum Korepetycji oferujemy szeroki zakres korepetycji online, przygotowujących na:

Egzamin ósmoklasisty

Matura podstawowa

Matura rozszerzona

Wierzymy, że nauczanie przez internet i wyjątkowe podejście do każdego ucznia, przynoszą wymarzone efekty. Nasi korepetytorzy tłumaczą zagadnienia z danego działu w prosty, zrozumiały sposób dostosowany do Państwa predyspozycji. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni przedmiot i umówić się na zajęcia online – my zajmiemy się resztą.

Jak wyglądają korepetycje przez internet?

Na powyższe pytanie odpowiadamy: tak, jak Państwo chcą! Wielką zaletą korzystania z usług korepetytorów jest ich elastyczność.W przeciwieństwie do nauczycieli w szkole korepetytorzy dostosowują sposób nauczania i zagadnienia do potrzeb ucznia. Bazujemy na aktualnym programie nauczania, stawiając na pewniaki, które z bardzo dużym prawdopodobieństwem pojawią się na maturze z matematyki czy egzaminie ósmoklasisty z języka angielskiego.

Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy kontakt mailowy lub telefoniczny – podczas rozmowy ustalimy przedmiot i poziom, jaki Państwa interesuje. Sprawdzimy także dostępne terminy na e-korepetycje.

Jedyne, czego Państwo potrzebują do odbycia dodatkowych zajęć, to sprawny komputer laptop lub smartfon z dostępem do stabilnego łącza internetowego. Na pierwszej lekcji korepetytor sprawdzi poziom wiedzy ucznia i przeprowadzi rozmowę na temat jego oczekiwań. Tematyka kolejnych spotkań będzie pokrywała określony materiał.

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Korepetycje online – czy warto?

Pozaszkolne lekcje online to doskonały wybór nie tylko w przypadku uczniów posiadających zaległości. Lektor języka angielskiego ułatwi przełamanie bariery językowej, a korepetytor z matematyki pomoże Państwu w pracy domowej. Metody nauczania naszych nauczycieli obejmują również rozwiązywanie zadań poza podstawę programową – to zatem świetny sposób na przygotowanie do matury rozszerzonej. Kluczem do sukcesu w udzielaniu korepetycji jest odpowiedź na potrzeby ucznia, zatem staramy się robić to jak najlepiej.

Korepetycje przez internet z wybranym nauczycielem są dla wielu naszych klientów o wiele dogodniejsze od spotkań stacjonarnych. I nic dziwnego – dzięki połączeniu internetowemu nasi specjaliści mogą świadczyć usługi niezależnie od tego, w jakiej miejscowości Państwo mieszkają. Co więcej, można w tej sposób oszczędzić czas i pieniądze potrzebne na dojazdy. Warto także pamiętać, że ceny korepetycji internetowych są porównywalne do tradycyjnych zajęć.

Zachęcamy do kontaktu z Centrum Korepetycji i umówienia dodatkowych zajęć! Jeśli jednak nie są Państwo pewni korepetycji przez internet, z przyjemnością dojeżdżamy do domu ucznia lub organizujemy lekcje w siedzibie firmy w Zielonej Górze.

Gwarancja niskich cen!

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz