Korepetycje online z angielskiego – egzamin ósmoklasisty – Zielona Góra

Przez wiele stuleci to łacina była międzynarodowym językiem, w którym omawiano naukę, kulturę i sztukę. Później ogromną popularność zyskał język francuski, a dzisiaj taką funkcję pełni angielski. Nic więc dziwnego, że to język wymagany na egzaminie ósmoklasisty. Co zrobić, aby zapewnić sobie wysoki wynik? Zdecydować się na korepetycje online z angielskiego!

W Zielonej Górze egzamin ósmoklasisty pomogą Państwu zdać doświadczeni korepetytorzy z Centrum Korepetycji. To jednak nie jedyny powód, dla którego warto uczyć się angielskiego. Znajomość języka angielskiego pozwala poszerzać krąg znajomych, a także rozwijać hobby – mogą być Państwo pewni, że nauka angielskiego online nie pójdzie w las!

Poziom

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin 8-klasisty – korepetycje online (angielski)

Egzamin na koniec szkoły podstawowej w Zielonej Górze oraz innych miejscowościach w Polsce wymaga odpowiedniego przygotowania, np. z pomocą wykwalifikowanego nauczyciela. Język angielski wykładamy w przyjaznej atmosferze dostosowanej do wieku i predyspozycji uczniów tak, by gramatyka czy słówka nie stanowiły problemu. Przejrzyste, rzeczowe, atrakcyjne – w ten sposób można opisać nasze korepetycje online.

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Angielski – Zielona Góra – egzamin ósmoklasisty

Bardzo często naukę angielskiego prowadzimy przez internet – wówczas do lekcji wystarczą Państwu jedynie komputer czy tablet oraz dostęp do sieci. Zajęcia online z języka angielskiego mają wiele zalet: nie wymagają dojazdów, są wygodne i często pozwalają uczniowi szybciej skupić się na omawianym materiale. Komfort odbywania lekcji z własnego domu pomaga uczniom na każdym poziomie.

Zdarza się jednak, że nasi uczniowie preferują tryb prywatnych lekcji twarzą w twarz z korepetytorem – wówczas oferujemy dojazd do domu ucznia (w Zielonej Górze i okolicach) lub zajęcia w siedzibie firmy. Dzięki temu mogą Państwo w tradycyjny sposób spotkać się przy podręcznikach i zbudować relację z prywatnym nauczycielem. Zapraszamy zatem na spotkania stacjonarne lub korepetycje online w Zielonej Górze.

Z angielskiego egzamin 8-klasisty wymaga nie tylko pracy z korepetytorem, ale nierzadko również samodzielnej pracy (zwłaszcza gdy uczeń ma zaległości). Nauczyciele współpracujący z Centrum Korepetycji dokładają wszelkich starań, aby przygotować harmonogram dostosowany do poziomu wiedzy ucznia oraz czasu przed egzaminem. Niezależnie od tego, czy w nauce języka angielskiego wykorzystamy internet czy zajęcia stacjonarne, mogą Państwo liczyć na plan tematów, które z pewnością poprawią umiejętności językowe i przygotują ich na koniec szkoły podstawowej.

Korepetycje z angielskiego online w Zielonej Górze

Ofertę Centrum Korepetycji kierujemy zarówno do uczniów, którzy mają problemy z językiem angielskim, jak i uczniów piątkowych, chcących powtórzyć materiał przed egzaminem. Nasi doświadczeni korepetytorzy do nauki języka angielskiego wykorzystają próbne arkusze oraz egzaminy z poprzednich lat, aby jak najlepiej przygotować Państwa do testu. W przeciwieństwie do nauczycieli w szkołach publicznych, prowadzimy małe grupy, dzięki czemu możemy poświęcić uwagę i troskę każdemu uczniowi.

Gwarancja niskich cen!

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz