Korepetycje online z angielskiego – matura podstawowa – Zielona Góra

Od wielu lat angielski jest językiem międzynarodowym – za jego pomocą z powodzeniem można porozumieć się z innymi użytkownikami internetu czy mieszkańcami obcego kraju (niekoniecznie anglojęzycznego). Znajomość języka angielskiego pomaga także podjąć naukę i pracę za granicą, zatem z pewnością warto nauczyć się go co najmniej podstawowym zakresie.

Co ważne, język angielski, matematyka i język polski to trzy przedmioty wymagane obecnie na maturze. W Centrum Korepetycji pomożemy Państwu poznać gramatykę i słówka niezbędne do uzyskania wysokiego wyniku na egzaminie. Zachęcamy na spotkania stacjonarne lub korepetycje online.

Poziom

Matura podstawowa

Angielski – Zielona Góra

Matura podstawowa wymaga znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B1 (zgodnie z sześciostopniową skalą CEFR). W praktyce oznacza to, że radzą sobie Państwo z dość płynną rozmową na wybrane tematy, argumentacją, a także bez problemu formułują bardziej rozbudowane wypowiedzi. Nawet jeśli uczeń nie ma wątpliwości co do swojej wiedzy, warto zaufać doświadczonemu korepetytorowi.

Najpierw nauczyciel sprawdzi Państwa wiedzę i oceni obecne przygotowanie do egzaminu dojrzałości. W razie zaległości dołożymy wszelkich starań, aby je nadrobić. Zachęcamy, aby zdecydować się na korepetycje to jak najwcześniej – wówczas regularne korepetycje z języka angielskiego przyniosą najlepszy efekt. Najlepsi uczniowie również mogą korzystać z naszej pomocy – Centrum Korepetycji pozwoli Państwu ustalić harmonogram powtórek przed maturą podstawową, a także ułatwi pracę nad maturą rozszerzoną.

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Korepetycje online – Zielona Góra

Z angielskiego matura podstawowa w niemal każdym przypadku wymaga odpowiedniego przygotowania. W zależności od Państwa preferencji oferujemy zarówno zajęcia online, jak i spotkania stacjonarne. Zachęcamy do sprawdzenia cennika – koszty spotkań w domu ucznia lub przez internet są podobne, ale przewidujemy zniżki dla małych grup.

Lekcje online z angielskiego odbywają się w przyjaznej atmosferze na platformie Skype – wystarczy więc urządzenie z dostępem do internetu. Takie korepetycje z angielskiego można odbywać z komfortu własnej sypialni, co często poprawia samopoczucie i skupienie uczniów. Co więcej, brak potrzeby dojeżdżania na „korki” oznacza również oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Korepetytorzy z Centrum Korepetycji zajmujący się językiem angielskim mogą także dojechać do ucznia lub umówić się z Państwem na lekcje w siedzibie naszej firmy w Zielonej Górze. To atrakcyjna opcja dla wielbicieli tradycyjnej nauki – praca z arkuszami maturalnymi albo podręcznikiem może przynieść takie same efekty co zajęcia online.

Matura podstawowa – korepetycje online: angielski

Zielona Góra słynie z wielu doświadczonych pedagogów. Niestety w publicznej szkole trudno uzyskać uwagę nauczyciela języka angielskiego. Wynika to z dużych grup oraz zaplanowanego programu. Wielką zaletą indywidualnych zajęć jest pomoc w nauce języka angielskiego dostosowana do potrzeb ucznia oraz jego predyspozycji. Co więcej, z naszymi korepetytorami samodzielna praca będzie o wiele łatwiejsza.

Gwarancja niskich cen!

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz