Korepetycje z matematyki online – matura podstawowa

Wzory skróconego mnożenia, funkcje, algorytmy – jeśli te określenia powodują u Państwa dyskomfort, warto zdecydować się na korepetycje z matematyki online! Matematyka to przedmiot, z którym mnóstwo licealistów ma spore problemy. Zajęcia online przydają się jednak nie tylko uczniom z zaległościami, ale osobom na każdym poziomie, chcącym zdać maturę z dobrym wynikiem.

Pomoc nauczyciela sprawia, że nawet samodzielna nauka przychodzi licealistom o wiele łatwiej. Korepetytor nie tylko tłumaczy niezrozumiałe zagadnienia z matematyki, ale również pomaga w pracy domowej, powtórkach do matury i motywuje każdego ucznia.

Poziom

Matura podstawowa

Matematyka – kiedy zacząć przygotowania do matury podstawowej?

Po zdaniu testu na koniec szkoły podstawowej licealiści powoli myślą o egzaminie dojrzałości. Na rozpoczęcie korepetycji nigdy nie jest za wcześnie! Wręcz odwrotnie – czas pozwala nauczycielowi poznać predyspozycje ucznia i jak najlepiej dopasować do niego sposób nauki.

Z drugiej strony na korepetycje z matematyki nigdy nie jest też za późno! Spotkania tuż przed egzaminem pozwolą przećwiczyć próbne arkusze maturalne oraz określić poziom wiedzy ucznia. Nawet kilka godzin z dobrym korepetytorem może pozytywnie wpłynąć na wyniki egzaminu, jakim jest matura z matematyki (podstawowa).

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Korepetycje online – Zielona Góra

Matematyka powoduje u wielu uczniów spory stres. I nic dziwnego – to jeden z przedmiotów, który wymaga sumiennej pracy w domu, aby nie narobić sobie zaległości. Gdy pojawią się już braki w materiale, bardzo łatwo o efekt kuli śnieżnej i niezrozumienie prostych równań przeradza się w paraliżujący strach przed maturą.

Korepetycje online są naszą odpowiedzią na te problemy. Takie zajęcia indywidualne odbywają się z domu ucznia – wystarczy Państwu komputer z dobrym łączem internetowym. Komfort znajomej przestrzeni pozwala maturzyście zrelaksować się i przyswoić wiedzę przedstawioną zdalnie na ekranie. Wystarczy kilka spotkań, aby licealista odbudował pewność siebie oraz nadrobił zaległości. Wówczas matura podstawowa, a także uczestnictwo w lekcjach matematyki w szkole nie będą stanowić większych problemów.

Matura podstawowa z matematyki. Korepetycje online czy stacjonarne?

Uczniowie, którzy nigdy nie korzystali z korepetycji z matematyki, mają często mnóstwo pytań dotyczących spotkań z nauczycielami. W razie wątpliwości chętnie służymy pomocą. Najczęściej zadawane pytania dotyczą ceny takich zajęć. Centrum Korepetycji staramy się odpowiadać na potrzeby uczniów, dlatego koszt lekcji online oraz stacjonarnych jest bardzo zbliżony. Które z nich warto więc wybrać?

To zależy od Państwa! Korepetycje z matematyki przez internet stanowią ułatwienie dla wielu maturzystów, ponieważ nie wymagają dojazdów, można więc zaoszczędzić pieniądze i czas.

Jeśli jednak wolą Państwo tradycyjne spotkania z korepetytorem, z powodzeniem możemy ustalić datę i godzinę zajęć. Nauczyciel dojeżdża do domu ucznia w Zielonej Górze i okolicach albo odbywamy korepetycje w siedzibie firmy Centrum Korepetycji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Gwarancja niskich cen!

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz