Korepetycje z matematyki online – matura rozszerzona

Kto powiedział, że korepetycje z matematyki online mają być tylko dla osób z zaległościami? Zajęcia indywidualne przeprowadzane przez naszych doświadczonych nauczycieli z powodzeniem przygotują Państwa na maturę na poziomie rozszerzonym. Lekcje online dostosowane są do indywidualnych potrzeb ucznia, aby pomóc mu dostać się na wymarzone studia.

Dobra znajomość matematyki przydaje się także w życiu codziennym – w końcu to królowa nauk! Nawet jeśli nie planują Państwo studiów związanych z matematyką, ale wciąż starają się zdać maturę rozszerzoną, dodatkowe zajęcia są świetnym pomysłem. Nasi korepetytorzy współpracują z osobami na każdym poziomie i dopasowują do nich sposób nauki.

Poziom

Matura rozszerzona

Przygotowania do matury z matematyki – poziom rozszerzony

Matematyka rozszerzona na maturze wymaga znajomości większego zakresu materiału niż egzamin podstawowy. Często w szkole średniej na zajęciach nauczyciele prezentują jedynie bazowe zagadnienia, nic więc dziwnego, że osoby zainteresowane maturą rozszerzoną korzystają z korepetycji online. Organizowane przez szkołę kursy mogą natomiast nie odpowiadać wszystkim licealistom – zamiast grupowych spotkań, warto zainwestować czas w indywidualne lekcje przez internet.

Podczas dodatkowych zajęć korepetytor sprawdza umiejętności uczniów i tłumaczy niezrozumiałe zagadnienia matematyczne. Ponadto w jasny sposób przedstawia nowy materiał. W dużej mierze przygotowania do matury rozszerzonej podczas korepetycji online to jednak rozwiązywanie zadań z arkuszy próbnych oraz egzaminów z poprzednich lat. Wówczas nauczyciel szybko wychwyca wszystkie błędy i wyjaśnia nieścisłości, sprawdza się więc o wiele lepiej niż zwykły klucz odpowiedzi dołączony do zadań maturalnych.

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Matura z matematyki (rozszerzona) – korepetycje online

Zielona Góra obfituje w korepetytorów prowadzących lekcje stacjonarne. Co, jeśli mieszkają Państwo w innej części kraju? W takiej sytuacji warto wybrać nasze zajęcia online. Wówczas oszczędzają Państwo pieniądze i czas potrzebne na dojazd. Co więcej, uczeń chcący zdać maturę rozszerzoną z matematyki może uczyć się z naszym specjalistą w zaciszu domowym. Wystarczy laptop, smartfon czy tablet i dostęp do internetu. To szczególnie ważne w miesiącach poprzedzających egzamin dojrzałości, kiedy uczeń powtarza wiele różnych przedmiotów i brakuje mu czasu.

Jeśli jednak lekcje online Państwu nie odpowiadają, oferujemy również tradycyjne korepetycje z matematyki w domu ucznia lub siedzibie naszej firmy. To propozycja dla uczniów, którzy poszukują bezpośredniego kontaktu z nauczycielem oraz tradycyjnej pracy z notatkami. Niezależnie od formy zajęć, nauka z korepetytorem umożliwi zdanie matury rozszerzonej na wysokim poziomie, a później – wybór odpowiedniej uczelni.

Matura rozszerzona z matematyki wymaga solidnych przygotowań, warto zaufać więc naszym nauczycielom. Udzielamy korepetycji z różnych przedmiotów również dla licealistów chcących podejść do matury na poziomie podstawowym, a także dla ósmoklasistów ze szkoły podstawowej. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Korepetycji i umówienia się na zajęcia.

Gwarancja niskich cen!

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz