Stacjonarne korepetycje z angielskiego – Zielona Góra

Gramatyka i słówka z języka angielskiego mogą spędzać sen z powiek wielu uczniów. Nic dziwnego – posługiwanie się drugim językiem jest dość trudne. Warto się jednak postarać, ponieważ znajomość języka angielskiego to obecnie umiejętność niezbędna w wielu ścieżkach zawodowych czy chociażby podczas zagranicznych wyjazdów. Korepetycje z angielskiego z dojazdem w zielonej górze i okolicach organizowane przez Centrum Korepetycji są doskonałą pomocą dla wszystkich uczniów, niezależnie od wieku. Zachęcamy do umówienia spotkania!

Poziomy

W Centrum Korepetycji oferujemy szeroki zakres stacjonarnych korepetycji z języka angielskiego, przygotowujących na:

Stacjonarne korepetycje z języka angielskiego

Egzamin ósmoklasisty

Stacjonarne korepetycje z języka angielskiego

Matura podstawowa

Stacjonarne korepetycje z języka angielskiego

Matura rozszerzona

Dobry nauczyciel angielskiego

Zielona Góra oferuje dość szeroką paletę możliwości dla osób, które poszukują pomocy w nauce języka angielskiego. Większość z nich to jednak zajęcia online – chociaż praca przez platformę Skype ma swoje zalety, część uczniów preferuje tradycyjne spotkania przy książkach. W Centrum Korepetycji udostępniamy Państwu obydwie opcje. Od trybu zajęć o wiele ważniejszy jest często dobór odpowiednich nauczycieli języka angielskiego.

Nasi korepetytorzy dokładają wszelkich starań, aby podczas nauki języka angielskiego stworzyć przyjazną, bezstresową atmosferę. To wielka ulga dla uczniów, którzy np. wstydzą się swojej wymowy albo mają problemy z uporządkowaniem wiedzy zdobytej w szkole. Wykwalifikowany korepetytor języka angielskiego w przeciwieństwie do szkolnego nauczyciela skupia się na umiejętnościach każdego ucznia i pomaga mu skutecznie przełamać barierę językową.

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Korepetycje z angielskiego dla dzieci – Zielona Góra

Język angielski jest obowiązkowy na egzaminie ósmoklasisty. Posługując się językiem angielskim można bardzo szybko znaleźć grono znajomych z całego świata, a także pogłębiać swoje hobby. Co ważniejsze, nauka angielskiego rozwija wyobraźnię i poprawia pracę mózgu. Nic więc dziwnego, że dzieci od najmłodszych lat poznają język angielski – korepetycje pomogą im stać się jeszcze lepszymi.

Podczas dodatkowych lekcji angielskiego w Centrum Korepetycji możemy skupić się na nadrabianiu zaległości albo powtórkach przed egzaminem kończącym szkołę podstawową. Z powodzeniem poprawimy umiejętności językowe ucznia, niezależnie od jego poziomu. Z pomocą idealnego nauczyciela dziecko szybko odrobi lekcje i zacznie zdobywać lepsze oceny, a także uzyska praktyczną znajomość języka angielskiego, dlatego z pewnością warto zdecydować się na dodatkowe zajęcia.

Korepetycje z angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – zalety

 • Dostosowujemy sposób nauczania do predyspozycji i potrzeb ucznia.
 • Pomagamy w odrabianiu lekcji i przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek z angielskiego.
 • Ćwiczymy przezwyciężanie stresu podczas wypowiadania się po angielsku.
 • Skutecznie przygotowujemy do egzaminu ósmoklasisty.

Korepetycje angielskiego – matura

Zielona Góra obfituje w korepetytorów, warto jednak zaufać doświadczonym nauczycielom, którzy zrozumiale wyjaśnią meandry gramatyki angielskiej i nadrobią zaległości z uczniami. Gdzie wybrać się na korepetycje przygotowujące do matury z angielskiego? Zielona Góra (a właściwie jej mieszkańcy) może skorzystać z oferty Centrum Korepetycji. Poprawiamy poziom angielskiego u uczniów szkół średnich tak, by bez problemu zdali maturę na wysokim poziomie, a następnie dostali się na wymarzone studia. Możemy także pracować nad bieżącym materiałem, aby poprawić Państwa oceny w liceum.

Korepetycje z angielskiego dla uczniów szkół średnich – dlaczego warto?

 • Pracujemy nad długimi i krótkimi formami pisemnymi, a także robimy ćwiczenia ze słuchu.
 • Przedstawiamy gramatykę w jasny, łatwy do zrozumienia sposób, a poznane reguły stosujemy w praktycznych zadaniach.
 • Ćwiczymy wypowiedzi z uczniami przed maturą ustną z języka angielskiego.
 • Przygotowujemy do matury podstawowej i rozszerzonej.
Gwarancja niskich cen!

Domowe korepetycje z angielskiego z dojazdem do ucznia

Wiemy, że wielu uczniów preferuje korepetycje z języka angielskiego we własnym domu. Dzięki temu mogą Państwo czuć się swobodnie i komfortowo. Oferujemy dojazd do miejscowości:

 • Zielona Góra,
 • Nowa Sól,
 • Czerwieńsk,
 • Sulechów,
 • Szprotawa,
 • Żagań.

Jeśli nie mieszkają Państwo w podanych miejscowościach, ale w pobliżu Zielonej Góry, zapraszamy do kontaktu! Z pewnością uda nam się ustalić odpowiedni tryb i termin na naukę angielskiego, np. w siedzibie Centrum Korepetycji.

Angielski – Zielona Góra – stacjonarnie czy online?

Nasi korepetytorzy pomagają uczniom na każdym poziomie, co więcej, oferujemy różne tryby odbywania lekcji. Część klientów preferuje angielski online – do korepetycji wystarczy wówczas urządzenie z połączeniem internetowym i programem Skype. Takie rozwiązanie często oszczędza czas i środki potrzebne na dojazdy.

Z drugiej strony istnieją także uczniowie, którzy wolą tradycyjną naukę angielskiego z podręcznikami i notatkami. W ten sposób dzieci i nastolatkowie łatwiej skupiają się na omawianym zagadnieniu.

Najczęściej zadawane pytania dotyczą kosztów zajęć. Zajęcia online i stacjonarne mają zbliżone ceny, dlatego decyzja o trybie lekcji zależy od Państwa preferencji. Jeśli jednak chcą Państwo obniżyć dodatkowo koszty, zachęcamy do umówienia stacjonarnych spotkań w grupach 3-4 osób.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz