Kursy stacjonarne – Zielona Góra

Przygotowują się Państwo do matury lub egzaminu ósmoklasisty? A może chcą poprawić swoje oceny w szkole? Trafili Państwo w dobre miejsce! Oferujemy stacjonarne kursy przygotowujące do egzaminów. Zielona Góra i okolice obfitują w prywatnych korepetytorów oraz szkoły językowe, warto jednak zaufać wykwalifikowanym profesjonalistom z Centrum Korepetycji.

Każdy kurs w Zielonej Górze prowadzony jest przez nauczycieli z doświadczeniem, którzy chętnie tłumaczą uczestnikom gramatykę języka angielskiego, zawiłe reguły matematyczne i nie tylko. To doskonałe rozwiązanie dla uczniów z zaległościami oraz chcącymi poprawić swoje oceny. Małe grupy (do 5 osób na podobnym poziomie umiejętności) pozwalają naszym lektorom poświęcić każdemu kursantowi odpowiednio dużo czasu. Zapraszamy do kontaktu!

Poziomy

W Centrum Korepetycji oferujemy szeroki zakres kursów stacjonarnych, które przygotowują do najważniejszych egzaminów.

Kurs ósmoklasisty

Wierzymy, że nauczanie stacjonarne i wyjątkowe podejście do każdego ucznia, przynoszą wymarzone efekty. Nasi korepetytorzy tłumaczą zagadnienia z danego działu w prosty, zrozumiały sposób dostosowany do Państwa predyspozycji. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni przedmiot i umówić się na zajęcia stacjonarne – my zajmiemy się resztą.

 

Dla ósmoklasistów – kursy edukacyjne

Zielona Góra ma wielu dobrych pedagogów – problemem są często zbyt duże klasy w szkołach podstawowych. Kiedy dziecko nie może uzyskać odpowiedniej uwagi nauczyciela, warto pomyśleć o naszych kursach, aby nie narobić sobie zbyt dużych zaległości. Cierpliwi lektorzy ze spokojem tłumaczą niezrozumiałe problemy matematyczne oraz zagadnienia z języka angielskiego. Z powodzeniem prowadzą również regularne powtórki materiału zgodnie z Państwa potrzebami. Dzięki temu młodzież zdobywa wysokie wyniki na egzaminie ósmoklasisty, a ponadto poprawia swoje oceny w szkole.

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Dla maturzystów – kursy przygotowujące

Zielona Góra i Centrum Korepetycji również odpowiada na potrzeby maturzystów. Przygotowujemy licealistów do egzaminu dojrzałości z matematyki i języka angielskiego – te dwa przedmioty sprawiają uczniom najwięcej problemów. Niezależnie od wybranego kursu szkolenia realizowane są zgodnie z potrzebami uczniów szkół średnich. Możemy skupić się na powtarzaniu materiału albo nadrabianiu zaległości.

Kursy maturalne w Zielonej Górze to doskonały wybór dla osób chcących zdać maturę podstawową i rozszerzoną na wysokim poziomie. Rozszerzenie egzaminu często wymaga bowiem, aby uczeń oprócz pracy na zajęciach w szkole samodzielnie poznawał dodatkowy materiał. Warto zapisać się na kurs i zaufać naszym nauczycielom, którzy sporządzą harmonogram nauki, a także będą Państwa motywować.

Dlaczego warto zainwestować w kursy stacjonarne?

Nasze kursy stacjonarne są przede wszystkim dla uczniów przygotowujących się do egzaminów, nie jest to jednak reguła. Z chęcią pomagamy również osobom chcącym poprawić oceny, przygotować się do sprawdzianu lub kartkówki albo po prostu uzyskać wsparcie podczas odrabiania pracy domowej. Rekrutację na kursy prowadzimy przez cały rok. Zapewniamy uczestnikom materiały dydaktyczne papierowe i elektroniczne, a także dostęp do platformy edukacyjnej.

Prowadzimy zarówno zajęcia indywidualne, jak i kursy dla szkół. Zielona Góra, ul. Sulechowska 1 – właśnie tutaj prowadzimy kursy dla ósmoklasistów i maturzystów. To jednak nie wszystko, co możemy Państwu zaoferować. Nasi nauczyciele z powodzeniem dojeżdżają również na korepetycje do domów podopiecznych albo proponują lekcje online na platformie Skype. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Centrum Korepetycji!

Gwarancja niskich cen!

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz