Kurs maturalny – Zielona Góra

Zdajemy sobie sprawę, że pisanie matury jest złożonym i wymagającym od uczniów procesem. Trudne zagadnienia, ogromna ilość materiału czy uciekający czas mogą przytłaczać. Jednakże istnieje sposób na efektywną oraz uporządkowaną naukę do matury.

Jeśli chcą Państwo zdać maturę z matematyki oraz języka angielskiego na wysokim poziomie i dostać się na wymarzone studia, nasza oferta jest w takim razie tym, czego Państwo szukają. Doskonale wiemy, że zmotywowanie się do nauki, zachowanie regularności i samo stworzenie planu powtarzania materiału nie jest proste. Dlatego właśnie nasi eksperci stworzyli kursy maturalne, które są w pełni zgodne z aktualnie obowiązującym programem nauczania.

Rodzaje

W Centrum Korepetycji oferujemy szeroki zakres kursów stacjonarnych dla maturzystów z przedmiotów takich jak: 

Kurs maturalny

Matematyka

Kurs stacjonarny matura – Zielona góra

Zajęcia odbywają z matematyki oraz języka angielskiego na terenie Zielonej Góry. Taka forma zajęć pozwala na bezpośredni kontakt z nauczycielem i innymi kursantami. Ułatwia to naukę i komunikację – zadawanie pytań to przecież jedna z najlepszych form nauki. Wymagamy od siebie pełnego zaangażowania, dlatego też pragniemy pomóc Państwu w przypadku ewentualnych problemów czy trudności z przyswojeniem materiału. Jesteśmy tutaj dla Państwa.

Na naszych spotkaniach panuje atmosfera skupienia, jednak nie zamykamy się na dialog z kursantami. Prowadzący chcą stworzyć przyjazne miejsce do nauki, pełne wspólnego szacunku oraz zrozumienia. Stąd też tempo zdobywania nowej wiedzy i powtórek zostanie dostosowane do Państwa potrzeb. Jednakże poruszymy na spotkaniach wszystkie nurtujące Państwa kwestie. Przyjazna atmosfera sprzyja nie tylko nauce, ale i nawiązywaniu nowych znajomości. Dawanie sobie wzajemnego wsparcia podczas przygotowań jest przecież bardzo ważne.

Zdaj swoją maturę na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Co wyróżnia nasze kursy maturalne w Zielonej Górze?

Tak jak wspomnieliśmy, na zajęciach kursanci będą systematycznie przygotowywani do egzaminu maturalnego. Grupy zostały podzielone na poziom podstawowy i rozszerzony, w zależności od tego, jaki będą Państwo zdawać. Razem z nami nadrobią Państwo wszelkie zaległości, opanują zagadnienia matematyczne oraz zyskają swobodę wypowiedzi z angielskiego. Wspólnie wzniesiemy Państwa wiedzę na wyższy poziom!

Kursy maturalne – jak wyglądają zajęcia?

Stawiamy na systematyczne ćwiczenia, dlatego szybko opanujesz wszystkie zagadnienia. Poza tym otrzymacie Państwo dodatkowe materiały edukacyjne i pomoce dydaktyczne w wersji elektronicznej i drukowanej, a także dostęp do platformy Angolek.

Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych korepetytorów w grupie składającej się maksymalnie z 10 kursantów. Będą Państwo więc uczyć się do matury w towarzystwie licealistów i uczniów techników, na bardzo podobnym poziomie. Podczas naszych kursów maturalnych poczują się Państwo pewnie. Wszystko przez energię grupy motywującą do działania, która zachęca do przełamywania swoich barier. Jedne zajęcia trwają dwie godziny lekcyjne.

Co zyskają Państwo, zapisując się na kursy maturalne od CENTRUMKOREPETYCJI.PL?

  • Nadrobienie ewentualnych zaległości z matematyki i języka angielskiego. Zaplanowana nauka realizowana regularnie to klucz do świetnego wyniku egzaminu.
  • Zyskają Państwo swobodę wypowiedzi w języku obcym – wspólnie przełamiemy wszystkie bariery.
  • Poza tym, że rozwiązując testy i arkusze podniosą Państwo swoją pewność siebie, to z pewnością takie nastawienie pomoże zaliczyć na dobre oceny kartkówki, sprawdziany oraz prace klasowe w szkole. Z nami poprawa ocen nie będzie już tak dużym wyzwaniem.
  • Warto pamiętać, że kurs przygotowawczy do matury to inwestycja na całe życie, która zaowocuje w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
  • Gwarantujemy atrakcyjną cenę kursów, już od 210 złotych za 4 lekcje, trwające 90 minut.
  • Tak jak wspomnieliśmy, w ramach kursu maturalnego zapewniamy przydatne materiały edukacyjne do samodzielnych przygotowywań w domu.

Kurs przygotowujący do matury Zielona Góra – zapisać można się już dziś!

Warto wiedzieć, że rekrutacja na kursy maturalne w Zielonej Górze trwa cały rok. Nieustannie pracujemy nad tym, aby zagadnienia maturalne nie były postrachem uczniów. Pokażemy Państwu, że regularne powtórki oraz dobrze rozplanowana nauka jest motywująca i przynosi zamierzone efekty.

Jeśli więc zainteresował Państwa konkretny przedmiot, zachęcamy do zapisania się na nasz kurs maturalny. Wystarczy zadzwonić pod numer +48 737 476 476 lub napisać wiadomość na adres e-mail sklepkujonek@gmail.com. W ten sposób dowiedzą się Państwo, kiedy zajęcia z danego przedmiotu odbywają się i będzie można dołączyć do konkretnej grupy.

Gwarancja niskich cen!

Kurs maturalny Zielona Góra – korepetycje online

Interesuje Państwa konkretny kurs maturalny? Zielona góra jednak nie jest Państwa miejscem zamieszkania? Nic straconego! CENTRUMKOREPETYCJI.PL oferuje także zajęcia w formie zdalnej. Są to:

Jak więc Państwo widzą, odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą. Zdajemy sobie sprawę, że dojazdy do Zielonej Góry nie zawsze są możliwe. Dlatego nasi wykwalifikowani korepetytorzy są w pełni otwarci na współprace online. Mogą więc Państwo bez problemu wziąć udział w spotkaniach na platformie Skype.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz