Kurs maturalny – matematyka, Zielona Góra

Zagadnienia maturalne z matematyki powinien dobrze opanować każdy uczeń, który przygotowuje się do egzaminu dojrzałości. Wszystko dlatego, że zdawanie go na poziomie podstawowym jest obowiązkowe. Jednakże z naszą pomocą opanują Państwo rozwiązywanie równań, funkcje czy geometrię także na poziomie rozszerzonym. Wszystko dlatego, że CENTRUMKOREPETYCJI.PL oferuje atrakcyjną ofertę kursów maturalnych właśnie z tego przedmiotu.

Poziom

Kurs maturalny 

Przygotowanie do egzaminu maturalnego – matematyka

Zajęcia odbywają w grupie nie większej niż 10 osób i trwają dwie godziny lekcyjne – 90 minut. Prowadzącym jest doświadczony korepetytor, który od lat zajmuje się pracą z maturzystami. Wieloletnie nauczanie pozwoliło nam na stworzenie autorskich materiałów edukacyjnych, które otrzymają Państwo w wersji elektronicznej i drukowanej. Dzięki temu regularne powtórki staną się jeszcze prostsze.

Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, jednak ogromną wagę przywiązujemy do tego, by kursanci pracowali w pełnym skupieniu. Uważamy, że podczas liczenia i wytężania swojego umysłu konieczne są odpowiednie warunki, czyli cisza i spokój. Jednakże zawsze zapewniamy przestrzeń do zadawania pytań. Wierzymy, że praktyka czyni mistrza. Ponadto przyjazna atmosfera to także doskonała przestrzeń do poznania nowych znajomych – wspólna nauka może przynieść naprawdę świetne rezultaty.

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Kurs maturalny z matematyki Zielona Góra – dla kogo jest dedykowany?

Nasze kursy maturalne z matematyki są dedykowane dla szerokiego grona uczniów, niezależnie od ich aktualnego poziomu zaawansowania. Eksperci z CENTRUMKOREPETYCJI.PL pomogą Państwu dostać się na wymarzone studia, niezależnie od tego, czy do ich rekrutacji obowiązkowy jest poziom podstawowy, czy rozszerzony z matury z matematyki. Trudne zagadnienia to po prostu nasza specjalność – pokażemy je Państwu w zupełnie nowym świetle. Wspólnie nadrobimy zaległości oraz dostosujemy plan nauki do Państwa poziomu wiedzy.

Kursy przygotowujące stacjonarne odbywa się na terenie Zielonej Góry. Dlatego też zapraszamy wszystkich uczniów liceów i techników właśnie z tego miasta lub jego okolic. Jeśli nie mieszkają Państwo w Zielonej Górze lub w jej pobliżu, przygotowaliśmy dla Państwa możliwość spotkań on-line.

Kurs maturalny z matematyki Zielona Góra – korepetycje on-line także z innych przedmiotów

Korepetycje on-line odbywają się z matematyki i z takich przedmiotów jak język angielski i fizyka. Dzięki temu mogą Państwo przygotowywać się do matury lub egzaminu ósmoklasisty niezależnie od miejsca zamieszkania.

Zajęcia z danego przedmiotu przebiegają według ustalonego harmonogramu. Jeśli pragną Państwo zapisać się do konkretnej grupy lub umówić na spotkanie indywidualne on-line z nauczycielem, wystarczy zadzwonić pod numer + 48 737 476 476 lub napisać wiadomość na sklepkujonek@gmail.com. Ceny naszych kursów stacjonarnych na poziomie podstawowym zaczynają się już 210 zł – to kwota za 4 spotkania zajęciowe. Korepetycje z kolei to koszt od 70 do 80 zł. Serdecznie zapraszamy – wspólnie świetnie zdamy maturę i egzamin ósmoklasisty!

Gwarancja niskich cen!

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz