Korepetycje Nowa Sól. Matematyka, fizyka i angielski w małym palcu!

Egzamin ósmoklasisty lub matura zbliżają się wielkimi krokami? A może przedmioty ścisłe bądź języki obce po prostu sprawiają Ci trudność – potrzebujesz indywidualnej pomocy, wsparcia w nadgonieniu braków? Zapraszamy na korepetycje w Nowej Soli i okolicznych miejscowościach: z dojazdem do ucznia. Uczymy fizyki, matematyki i angielskiego w zakresie zarówno bieżącego materiału (czyli pomocy w nauce i odrabianiu lekcji), jak i przygotowania do egzaminu ósmoklasisty i matury – na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

Postaw na komfortową naukę w domowym zaciszu z doświadczonym indywidualnym korepetytorem, który 100% swojej uwagi poświęci tylko Tobie oraz dopasuje strategię i plan nauki do Twoich potrzeb. Popracujemy nad Twoimi ocenami – i zabłyśniesz w klasie. Ugruntujemy Twoją wiedzę, umiejętności, przygotowując Cię do egzaminów – pomożemy Ci dostać się do świetnej szkoły lub na wymarzony kierunek studiów.

Już dzisiaj zadbaj o swoją przyszłość z Centrum Korepetycji – i skontaktuj się z nami! Zapisy na zajęcia trwają cały rok, a zacząć możemy choćby od zaraz.

Poziomy

W Centrum Korepetycji oferujemy szeroki zakres korepetycji, przygotowujących do:


Egzaminu ósmoklasisty


Matury podstawowej


Matury rozszerzonej

Zajęcia w domu i indywidualny korepetytor – Nowa Sól i okolice

Aby zaoszczędzić czas zarówno uczniów, jak i ich rodziców, oraz zadbać o kameralną i swobodną atmosferę nauki, proponujemy domowe korepetycje z dojazdem. W Nowej Soli oraz okolicznych miejscowościach m.in. w Otyniu, Modrzycy, Zakęciu, Rudnie i Lubieszowie nasi korepetytorzy przyjeżdżają na lekcje do domu uczniów. Prowadzimy zajęcia indywidualne lub dla dwóch osób – w przypadku pary uczniów o podobnym poziomie wiedzy i umiejętności zachowujemy efektywność nauki, ale cena lekcji za osobę spada już niemal o połowę, więc jest to ekonomiczne rozwiązanie.

Wspieramy uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w zakresie takich przedmiotów, które sprawiają największą trudność – czyli matematyki, fizyki i języka angielskiego. Oferujemy pomoc w bieżącej nauce: szykowaniu się do sprawdzianów i odpowiedzi oraz organizujemy przygotowania do egzaminu ósmoklasisty i matury.

Korepetycje z dojazdem w Nowej Soli i okolicach prowadzimy głównie w soboty, ale do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Jeżeli będzie to możliwe, dopasujemy termin lekcji do potrzeb i preferencji. Dojeżdżamy do domu ucznia lub w inne dogodne, wcześniej wybrane miejsce. Zapewniamy wszelkie niezbędne materiały i pomoce edukacyjne. Organizujemy również korepetycje online (przez Skype’a) – i w tym przypadku wolnych terminów w tygodniu jest zdecydowanie więcej.

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Egzamin ósmoklasisty i przygotowanie do matury – Nowa Sól

Przygotowujemy do egzaminu ósmoklasisty oraz matury podstawowej bądź rozszerzonej z matematyki i języka angielskiego.

Koszt godzinnej indywidualnej lekcji z dojazdem do domu wynosi 80 lub 90 złotych – w zależności od poziomu egzaminu. Jeżeli jednak znajdziesz dla siebie parę – czyli uczniów na zajęciach będzie dwoje, dla każdego z nich cena lekcji spadnie już znacznie: do 50 złotych. Kursy maturalne i zajęcia dla ósmoklasistów są zgodne z obowiązującym programem nauczania i odpowiednio usystematyzowane, co pozwala nam sprawnie poradzić sobie z obszernym i różnorodnym materiałem. Z drugiej zaś strony lekcje indywidualne dają naszym korepetytorom możliwość poznania słabych i mocnych stron ucznia oraz dopasowania do nich zakresu i formy nauczania.

W ramach przygotowań do matury lub egzaminu ósmoklasisty nadrabiamy braki, powtarzamy i systematyzujemy materiał, a także rozwiązujemy arkusze i przykładowe zadania egzaminacyjne. Efektem naszej wspólnej pracy jest solidnie ugruntowana wiedza i oswojenie się z wyzwaniem, co daje znacznie większą pewność siebie. Nasi korepetytorzy motywują do pracy, doceniają wysiłki, wspierają w ciężkich chwilach: z takim indywidualnym mentorem o wiele łatwiej pokonać stres i obawy.

Zarówno egzamin ósmoklasisty, jak i matura to przepustki do przyszłości – do dobrej szkoły średniej lub na wymarzony kierunek studiów. Naszym celem jest uzyskanie przez uczniów jak najwyższych wyników, jednak bez poczucia wyścigu i presji, które mogą przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.

Korepetycje: matematyka – Nowa Sól

Korepetycje z matematyki (Nowa Sól i okolice; z dojazdem do domu) to wsparcie dla uczniów w każdym wieku – zarówno tych, którym ten przedmiot sprawia trudności, jak i dla ambitnych ósmoklasistów lub maturzystów. W nauce matematyki nietrudno o zaległości, jednak już samodzielne nadrobienie braków bywa problemem. Jednym z najlepszych jego rozwiązań są indywidualne korepetycje. Nasi korepetytorzy „diagnozują” matematyczne kłopoty ucznia – i je eliminują. Dążą do tego, żeby uczeń zrozumiał dane zagadnienie, a nie nauczył się go na pamięć. Praca z naszym korepetytorem opiera się przede wszystkim na praktyce i ćwiczeniach.

Na indywidualnych korepetycjach nauczyciel pracuje z uczniem w zakresie programu nauczania – pomaga odrobić lekcje, przygotować się odpowiedzi, kartkówek i testów. A to wszystko przekłada się na mniejszy stres przed matematyką w szkole, wzmacnia pewność siebie i samoocenę młodego człowieka.

Korepetycje: fizyka – Nowa Sól

Podobnie jak w przypadku matematyki, korepetycje z fizyki (Nowa Sól i okolice) mają głównie charakter pomocy w trudnościach w nauce i rozszerzenia wiedzy potrzebnej w klasie o profilu matematyczno-fizycznym lub na maturze. Nasi korepetytorzy łączą niezbędną teorię z przeważającą praktyką, aby uczeń zrozumiał poznane zagadnienia i potrafił zastosować je w praktyce. Pokazują też uczniom, że fizyka to nie abstrakcja, lecz otaczający nas świat – że może być ciekawa i fascynująca, a jej nauka wcale nie musi sprawiać problemów, również umysłom humanistycznym. Nasze korepetycje z fizyki zmniejszają stres przed tym przedmiotem, pomagają także poprawić oceny (przygotowanie do odpowiedzi i sprawdzianów) i jednocześnie lepiej rozumieć świat oraz zachodzące w nim zjawiska.

Korepetycje: angielski – Nowa sól

Korepetycje z języka angielskiego w Nowej Soli i okolicach to świetna alternatywa dla szkoły językowej. To sposób na to, by pokonać zaległości i trudności w nauce angielskiego w szkole, ale także wyszlifować umiejętności. Zajęcia w formie indywidualnej w domu dają przede wszystkim poczucie prywatności, swobody – uczeń łatwiej się przełamuje, aby mówić w obcym języku. Nie musi wstydzić się złej wymowy bądź trudności komunikacyjnych, nie czuje presji oceny klasy i nauczyciela. Celem naszych korepetycji jest przełamanie bariery językowej (jeśli uczeń taką ma), a następnie praktykowanie i szlifowanie języka angielskiego, tak by uczeń sprawnie się nim posługiwał, co w dzisiejszym świecie jest niezwykle ważne.

Gwarancja niskich cen!

Centrum Korepetycji – doświadczenie, misja i zrozumienie

Centrum Korepetycji zrzesza wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli – nauczycieli z zawodu, pasji oraz powołania, których misją jest wspieranie dzieci i młodzieży w zmaganiach o dobrą przyszłość. Każdy nasz korepetytor nie tylko ma odpowiednią wiedzę, ale też potrafi ją skutecznie i w wygodnej formie przekazać. Dąży także do maksymalnego zainteresowania danym tematem ucznia. Do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie – poznając jego problemy, słabsze i mocniejsze strony i możliwości. I na tej podstawie personalizuje program korepetycji. Efektem takiego podejścia są lepsze osiągnięcia w nauce, ale też wiele innych korzyści takich jak pokonanie niechęci do danego przedmiotu czy strachu przed lekcjami bądź zbliżającymi się egzaminami.

Indywidualne korepetycje z dojazdem do ucznia – wygodna i skuteczna nauka w domu

Indywidualne korepetycje w domu (bądź w innym dogodnym dla ucznia miejscu) to jedna z najefektywniejszych form nauki, zwłaszcza w przypadku uczniów z trudnościami w nauce lub nieśmiałych i introwertycznych. W przeciwieństwie do zajęć grupowych, gdy nauczyciel musi dzielić swoją uwagę między wielu uczniów, indywidualne korepetycje w domu pozwalają na głębokie zrozumienie i adaptację do potrzeb jednej osoby, co jest filarem skuteczności nauczania.

 

Komfort i wygoda

Nauka w domowym zaciszu pozwala na zaoszczędzenie czasu i energii, które uczeń musiałby poświęcić na dojazdy na zajęcia i powroty do domu. Zamiast w pośpiechu zbierać się na lekcję i stresować spóźnieniem, może odpocząć przed nauką, co poprawi jej skuteczność. Uczeń czuje się także bardziej zrelaksowany w znanej przestrzeni, a to sprzyja koncentracji.

Spersonalizowane środowisko nauki

Indywidualne zajęcia w domu to również możliwość pełnego dostosowania miejsca nauki do preferencji ucznia. Bardzo często już sama zamiana ławki i twardego krzesła na wygodny fotel lub przygaszenie oświetlenia i zadbanie o ciszę znacznie poprawiają koncentrację, a to widocznie przekłada się na wyniki nauki.

Bezpośrednia kontrola rodzicielska

Dzięki zajęciom indywidualnym w domu również rodzice ucznia zyskują korzyści. Otrzymują bezpośredni wgląd w proces jego nauczania i postępy, co pozwala na skuteczniejszą współpracę z korepetytorem, a tym samym wsparcie dziecka w nauce. Oszczędzają też czas – nie muszą poświęcać go na przewożenie dziecka na korepetycje.

Indywidualne dopasowanie tempa nauki

Korepetytor może na bieżąco dostosowywać tempo pracy do możliwości czy obecnego samopoczucia ucznia, reagując na jego zmęczenie albo szczególną motywację. Poza tym może skupić się na konkretnych problemach i błyskawicznie odpowiadać na błędy, potrzeby ucznia, co w przypadku zajęć grupowych jest znacznie trudniejsze.

Zmniejszenie rozproszeń

W domu łatwiej też jest wyeliminować czynniki rozpraszające obecne w szkole lub na zajęciach grupowych, takie jak rozmowy innych uczniów bądź zmiany w otoczeniu. Uczenie się w przestrzeni, w której uczeń czuje się bezpiecznie i swobodnie, może znacząco zwiększyć efektywność przyswajania i zapamiętywania informacji i zwiększyć tempo pracy.

Optymalizacja czasu nauki, wzmacnianie samodyscypliny

Regularne korepetycje w domu ucznia mogą pomóc w rozwijaniu nawyków związanych z samodzielną pracą i jej organizacją. Uczeń nie traci też czasu np. na niezbędną organizację grupy, oczekiwanie na swoją kolej bądź zajęcia, które nie dotyczą bezpośrednio jego problemów i nie odpowiadają jego potrzebom.

Zapraszamy i zachęcamy do kontaktu: prosimy o telefon lub wiadomość, a udzielimy wszelkich niezbędnych informacji formalnych i organizacyjnych.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz