Kurs maturalny – angielski

Język angielski to jeden z najczęściej wybieranych języków obcych do zdawania na egzaminie maturalnym. W dzisiejszych czasach jest on bowiem przepustką nie tylko na rynku pracy, ale także otwiera drzwi do całego świata. Uczniowie doskonale zdają sobie z tego sprawę, stąd bardzo pragną mieć wysoki wynik z tego egzaminu. Dlatego właśnie przygotujemy Państwa, zarówno do matury podstawowej z angielskiego jak i do tej na poziomie rozszerzonym. Z naszą pomocą oraz Państwa zaangażowaniem napiszą Państwo maturę z angielskiego na bardzo wysokim poziomie!

Poziom

Kurs maturalny 

Kurs języka angielskiego do egzaminu maturalnego – klucz na wymarzone studia

Tak jak napisaliśmy, język angielski otwiera wiele możliwości. Jest on brany pod uwagę podczas rekrutacji na liczne kierunki studiów. Matura z tego przedmiotu ma swoje określone wymagania i niestety niektórzy uczniowie mimo dobrej znajomość tego języka, nie zaznajomili się z samą formułą testu. Kursy maturalne przygotowane przez CENTRUMKOREPETYCJI.PL obrały za cel rozwiązywanie różnych zadań, by oswoić się z formą matury. Wszystko po to, aby kursanci dostali się na wymarzone studia.

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Kurs maturalny angielski Zielona Góra – praktyka i teoria w jednym miejscu

Nasze kursy przygotowujące stworzyliśmy w taki sposób, aby zdobywanie wiedzy było kompleksowe. Dlatego też poza ćwiczeniami z gramatyki oraz uczeniem się istotnego słownictwa, czekają Państwa praktyczne zadania. Bardzo ważne jest bowiem tutaj rozumienie ze słuchu, ponieważ egzaminy również przewidują także tego typu zadania.

Kurs angielskiego do matury prowadzony jest w grupie do 10 osób. Zajęcia odbywają się w taki sposób, by stworzyć doskonałą atmosferę i okazję do rozmowy w tym języku. Uczniowie bowiem zdają także egzamin ustny z tego przedmiotu.

Kurs maturalny z angielskiego Zielona Góra - dlaczego warto zapisać się na zajęcia prowadzone przez naszych nauczycieli?

Przede wszystkim zajęcia w grupie to najlepsza motywacja do nauki. Pomogą one szybko opanować słownictwo i przełamią barierę językową, która niestety jest dość powszechnym problemem pośród uczniów. Z nami nadrobią Państwo zaległości i nauczą się systematyczności. Cykliczne powtórki są bowiem kluczowe w przygotowaniach do egzaminu.

Kursy maturalne – pomoce dydaktyczne

Oferujemy także pomoce dydaktyczne z angielskiego, zarówno w wersji elektronicznej, jak i papierowej. Dla Państwa wygody udostępniamy je również naszej platformie językowej Angolek. W ten oto sposób zdobędą Państwo potrzebną wiedzę i pomoce naukowe, które pozwolą na efektywne, samodzielne ćwiczenia. Przygotowania do matury wymagają bowiem pełnego zaangażowania – zarówno od naszych prowadzących, jak i kursantów. Jesteśmy przekonani, że znajdziemy wspólny język, co zaowocuje świetnym wynikiem z matury i świadomym posługiwaniem się językiem angielskim na co dzień.

Kurs angielskiego odbywa się stacjonarnie w Zielonej Górze. Jeśli jednak nie mieszkają Państwo w tym mieście lub w jego okolicach, nasza oferta kursów przewiduje także korepetycje on-line. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

Gwarancja niskich cen!

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz