Kurs ósmoklasisty – Zielona Góra

Odpowiednie przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty pozwala uczniom odświeżyć wiedzę oraz oswoić się z formą zadań testowych. Część osób myśli więc o korepetycjach przez internet, jednak po pandemii COVID-19 dziecko może być zniechęcone do nauki online. W takiej sytuacji warto zdecydować się na kurs ósmoklasisty stacjonarnie!

Zielona Góra, ul. Sulechowska 1 – właśnie tutaj prowadzimy nasze zajęcia. Centrum Korepetycji to firma współpracująca z wieloma wykwalifikowanymi nauczycielami matematyki i języka angielskiego, którzy z chęcią pomagają uczniom w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz kontaktu!

Rodzaje

W Centrum Korepetycji oferujemy szeroki zakres kursów stacjonarnych dla ósmoklasistów z przedmiotów takich jak: 

Kurs ósmoklasisty

Matematyka

Kurs 8-klasisty – Zielona Góra

Nasi klienci często pytają, jak w praktyce wyglądają kursy dla ósmoklasistów. I nic dziwnego – weryfikacja dodatkowych lekcji jest bardzo ważna. W Centrum Korepetycji zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pedagogów, którzy do każdego ucznia podchodzą indywidualnie. Opracowywane zadania wywołują ciekawość uczniów, mogą więc Państwo odpocząć od „wkuwania” na pamięć.

Uczniowie przed zajęciami otrzymują materiały do nauki w wersji elektronicznej i papierowej, a ponadto również dostęp do platformy edukacyjnej. Dzięki temu zagadnienia na egzamin ósmoklasisty są odpowiednio podzielone, a samodzielna praca w domu staje się o wiele łatwiejsza.

Metody nauczania obejmują:

  • omawianie teorii,
  • rozwiązywanie zadań praktycznych,
  • pracę w parach lub w grupach,
  • odsłuchiwanie nagrań (na kursie z języka angielskiego).

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Kursy w małych grupach

Dbamy, aby każdy z uczestników kursów uzyskał potrzebną pomoc i otrzymał na egzaminie możliwie wysoki wynik. W Centrum Korepetycji stosujemy małe grupy do 5 osób – w ten sposób nauczyciel może poznać i sprostać potrzebom uczniów. Słuchacze są przydzieleni do grup ze względu na ich umiejętności, wówczas młodzież motywuje się, nawiązuje nowe przyjaźnie i przełamuje nieśmiałość w rozwiązywaniu zadań matematycznych lub mówieniu po angielsku.

Zajęcia z matematyki – kurs ósmoklasisty

Matematyka powoduje u uczniów prawdopodobnie najwięcej problemów. W szkołach podstawowych nauczyciele muszą realizować program, dlatego trudno jest im pomagać osobom z zaległościami. Kolejny problem tkwi w tym, że braki w materiale stale się powiększają – warto wykryć je wcześnie i zdecydować się na korepetycje lub kurs dla ósmoklasisty. Podczas kursu przydzielimy Państwa do odpowiedniej grupy i zajmiemy się nadrabianiem materiału oraz jego powtórkami.

Omawianie teorii i ćwiczenia praktyczne odbywają się w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. W razie potrzeb możemy zatrzymać się na pytaniu, które sprawia uczniom problem, aby rozwiać wszelkie wątpliwości oraz dokładnie wytłumaczyć zagadnienie. Regularne wypełnianie zadań sprawia, że kursanci nie są zaskoczeni pytaniami na egzaminie, ale od razu wiedzą, jak zabrać się za ich rozwiązanie.

Znajomość matematyki jest przydatna nie tylko na egzamin ósmoklasisty, ale również i maturę oraz późniejsze życie. „Królowa nauk” ma związki m.in. z logiką, fizyką oraz chemią, nie da się więc od niej uciec – warto przyłożyć się do pracy z Centrum Korepetycji.

Dodatkowe lekcje z angielskiego dla ósmoklasistów

Język polski i matematyka to nie wszystko – egzamin ósmoklasisty wymaga również znajomości języka obcego. Bardzo często jest to język angielski, którym posługuje się większość ludzi na Ziemi. Nic więc dziwnego, że tak wielką wagę przykłada się do jego nauki – w późniejszym życiu osobistym i zawodowym angielski z pewnością się Państwu przyda.

Na kursie w Zielonej Górze poświęcamy czas m.in.:

  • wyjaśnianiu zasad gramatyki angielskiej,
  • nauce słówek,
  • pisaniu i czytaniu ze zrozumieniem,
  • odsłuchiwaniu nagrań,
  • dialogom w grupie.

Nasi nauczyciele dokładają wszelkich starań, by jak najlepiej tłumaczyć kursantom zagadnienia do egzaminu z języka angielskiego. Dzięki praktycznym ćwiczeniom uczniowie wykorzystują nowopoznane słówka czy zasady gramatyki i w ten sposób utrwalają znajomość ich zastosowania.

Gwarancja niskich cen!

Dlaczego warto zdecydować się na kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty?

Naukę do egzaminu ósmoklasisty najlepiej jest rozpocząć jak najwcześniej. Z tego względu rekrutacja odbywa się przez cały rok. Nawet jeśli zdecydują się Państwo na kilka spotkań przed zakończeniem szkoły podstawowej, podczas zajęć z nami uczeń przećwiczy swoją wiedzę.

Nasze kursy dla ósmoklasistów są skuteczne nie tylko w nauce do egzaminów. Młodzież pod okiem nauczycieli przygotuje się do odpowiedzi w szkole, na sprawdziany i kartkówki, a także uzyska pomoc w odrabianiu pracy domowej. Staramy się poprawić umiejętności słuchaczy, co ma wpływ na ich oceny, a także późniejszą edukację.

To nie wszystko, co możemy Państwu zaoferować. Centrum Korepetycji prowadzi również indywidualne lekcje dodatkowe przez platformę Skype lub z dojazdem do domów uczniów. Pełna oferta kursów obejmuje również język angielski i matematykę dla maturzystów – zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi propozycjami Centrum Korepetycji oraz naszym cennikiem.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz