Stacjonarne korepetycje z fizyki – Zielona Góra

Fizyka to obok matematyki przedmiot ścisły, który powoduje u uczniów spore problemy. I nic dziwnego – oprócz obliczeń trzeba również pamiętać o teorii oraz wzorach. Indywidualne korepetycje z fizyki z dojazdem w Zielonej Górze i okolicach to świetne rozwiązanie! W Centrum Korepetycji oferujemy zajęcia, które ułatwią Państwu rozumienie zjawisk fizycznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą lub umówienia spotkania z korepetytorem.

Poziomy

W Centrum Korepetycji oferujemy szeroki zakres stacjonarnych korepetycji z fizyki, przygotowujących na:

Stacjonarne korepetycje fizyka

Egzamin ósmoklasisty

Stacjonarne korepetycje fizyka

Matura podstawowa

Stacjonarne korepetycje fizyka

Matura rozszerzona

Nauczyciel fizyki – Zielona Góra

Fizyka to nauka, która wymaga od nauczyciela odpowiedniego podejścia. Przedmiot łączący wiedzę praktyczną z teorią bardzo łatwo może stać się niezrozumiały lub po prostu nudny. Aby nadrobić zaległości ze szkoły, warto zaufać naszym korepetytorom z wieloletnim doświadczeniem. Każde zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a zagadnienia – tłumaczone w jasny sposób. Dzięki temu pokazujemy uczniom, że fizyka jest ciekawa, zaś jej nauka nie nastręcza nikomu dużych problemów.

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Korepetycje fizyki – Zielona Góra

W dobie internetu na rynku lekcji dodatkowych (i nie tylko) królują zajęcia z fizyki online. I nic dziwnego – za pomocą Skype lub innej platformy można komunikować się z nauczycielem z drugiego końca świata. Co więcej, lekcje przed komputerem w zaciszu własnego domu są dość komfortowe.

Zdarza się jednak, że uczniowie preferują tradycyjne korepetycje, przy biurku z książkami i notatkami. Komputer czy inne urządzenie może stać się bowiem dość rozpraszające, zwłaszcza jeśli jakość połączenia internetowego pozostawia wiele do życzenia. Spotkanie w klasycznym trybie pozwala szybciej się skupić. Bezpośrednia rozmowa z nauczycielem ułatwia zrozumienie przekazywanej wiedzy i pozwala na bieżąco wyjaśnić błędy powstałe w obliczeniach.

Oferowane przez Centrum Korepetycji zajęcia prowadzimy zarówno online, jak i stacjonarnie, dlatego chętnie dostosowujemy się do preferencji uczniów lub rodziców. Ceny korepetycji z fizyki są zbliżone, ale jeśli zależy Państwu na obniżeniu kosztów, warto przemyśleć lekcje w małych grupach (3-4 osoby).

Korepetycje z fizyki dla dzieci – Zielona Góra

Fizyka to przedmiot, którego podstawy poznajemy w miarę dorastania i własnych obserwacji. Dzieci widzą topniejący pod wpływem temperatury śnieg, przyciągające się magnesy oraz piłkę spadającą na boisko. Pewne trudności pojawiają się, kiedy te zjawiska występujące w przyrodzie są wyjaśniane na tablicy. Zapamiętywanie zasad dynamiki Newtona lub innych formuł oraz wykonywanie obliczeń ze wzorami stanie się o wiele łatwiejsze z pomocą idealnego nauczyciela. Nasi korepetytorzy dokładają wszelkich starań, aby swoją pasję do fizyki przekazać innym i pomóc im w poprawie ocen.

Korepetycje z fizyki dla uczniów szkół podstawowych

 • Pokazujemy dzieciom, że prawa fizyki są ciekawe.
 • Wyjaśniamy zagadnienia omawiane w szkole i ułatwiamy nadrabianie zaległości z fizyki.
 • Pomagamy uczniom w odrabianiu lekcji oraz nauce do sprawdzianów i kartkówek.
 • Przygotowujemy do szkoły średniej i nauki fizyki w liceum.

Korepetycje z fizyki – matura – Zielona Góra

Fizyka w szkole średniej często obejmuje jedynie podstawowe zagadnienia. Co więcej, w przeciwieństwie do matematyki, fizyka nie jest obowiązkowa na maturze, zatem niewielu uczniów decyduje się na taki egzamin. Jeśli marzą Państwo o studiach na kierunkach informatycznych, fizycznych czy inżynieryjnych, z pewnością warto wybrać korepetycje przygotowujące do matury z fizyki.

Zielona Góra oferuje zróżnicowaną ofertę dodatkowych zajęć. Zazwyczaj dotyczą one jednak przedmiotów obowiązkowych albo lekcje odbywają się w trybie online. Jeśli chcą Państwo zdać maturę z fizyki na poziomie podstawowym, warto zwrócić się do nas. „Korki” z fizyki to idealny sposób na uzyskanie wysokiego wyniku z matury oraz dostanie się na wymarzone studia. Proszę pamiętać: im wcześniej uczeń rozpocznie pracę z korepetytorem, tym lepiej!

Oferujemy również korepetycje dla licealistów przygotowujących się do matury rozszerzonej z fizyki. Warto zdecydować się na nie w sytuacji, jeśli przedmiot w nauczaniu szkolnym pojawia się tylko na poziomie podstawowym. Wówczas nasz korepetytor przekaże wiedzę i umiejętności niezbędne do Państwa dalszej ścieżki edukacyjnej.

Gwarancja niskich cen!

Korepetycje z fizyki dla uczniów szkół średnich

 • Pomagamy uczniom zdobywać lepsze oceny i przygotować się do kartkówek czy sprawdzianów.
 • Tworzymy harmonogram powtórek do egzaminów.
 • Motywujemy do samodzielnej pracy ucznia.
 • Przerabiamy materiał do matury na poziomie rozszerzonym.

Domowe korepetycje z fizyki z dojazdem do ucznia

Korepetytorzy współpracujący z Centrum Korepetycji są dość elastyczni, dlatego bez problemu oferują dojazd do domu ucznia lub w inne, ustalone miejsce, np. siedzibę naszej firmy w Zielonej Górze. Oprócz tego dojeżdżamy do takich miejscowości jak:

 • Nowa Sól,
 • Czerwieńsk,
 • Sulechów,
 • Szprotawa,
 • Żagań.

Jeżeli jednak uczniowie mieszkają w okolicy Zielonej Góry, ale poza miejscowościami z listy, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością uda nam się ustalić atrakcyjną dla Państwa formę zajęć.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz