Kurs ósmoklasisty – Angielski – Zielona Góra

Koniec szkoły podstawowej oznacza nie tylko wejście w kolejny etap życia nastolatka, ale również wiąże się ze sprawdzianem wiedzy. Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego to dla wielu osób spory stres. Jak skutecznie się do niego przygotować i uzyskać wysoki wynik? Polecamy kurs ósmoklasisty z angielskiego!

Zielona Góra stwarza wiele możliwości dla ósmoklasistów chcących poprawić swoje umiejętności. Nauka języka angielskiego powinna jednak odbywać się pod okiem specjalisty, który poświęci każdemu kursantowi więcej uwagi niż nauczyciele w szkołach podstawowych. Możemy zapewnić to Państwu w Centrum Korepetycji – zachęcamy do sprawdzenia naszego cennika.

Poziom

Kurs ósmoklasisty

Szkoła języka angielskiego czy kurs 8-klasisty z angielskiego?

Zielona Góra i jej okolice mają dość zróżnicowaną ofertę dla uczniów szkół podstawowych, którzy chcą poprawić swój język angielski. Mogą Państwo skorzystać z usług wielu korepetytorów, ciekawą opcją są również kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto jednak sprawdzić, kto prowadzi zajęcia i co obejmuje zakres tematyczny.

Zdaj swój egzamin na

0 %

Co nas wyróżnia?

Doświadczeni
korepetytorzy

Korepetycje
Online

Materiały
edukacyjne

Jak wyglądają kursy językowe przygotowujące do egzaminów ósmoklasisty?

Zajęcia w Centrum Korepetycji odbywają się w małych grupach (ok. 5 osób), dzięki czemu lektor może skupić się na potrzebach każdego uczestnika. Co więcej, obecność innych uczniów o zbliżonym poziomie znajomości angielskiego pomoże Państwu w motywacji do nauki. To doskonałe rozwiązanie dla młodzieży, która ma problemy z barierą językową – zgrana grupa i cierpliwy nauczyciel ułatwiają przełamanie się i zwiększenie swobody wypowiedzi.

Podczas kursu przygotowującego na egzamin ósmoklasisty w Zielonej Górze uczniowie otrzymują materiały edukacyjne do pracy na zajęciach i w domu w wersji papierowej oraz elektronicznej. Ponadto oferujemy dostęp do platformy nauki języka angielskiego.

Praktyczna nauka obejmuje:

  • ćwiczenia pisemne,
  • czytanie ze zrozumieniem,
  • rozmowy w grupie,
  • odsłuchy nagrań.

Kurs ósmoklasisty a zaległości

Doskonale wiemy, jak łatwo jest narobić sobie zaległości z angielskiego. Wystarczy nieobecność albo nieuwaga na zajęciach, a braki w materiale szybko się powiększają. Na kursie z angielskiego nasi nauczyciele pomogą Państwu zwalczyć trudności w nauce i dołożą wszelkich starań, aby nadgonić wszystkie zaległości przed egzaminem.

Przygotowania obejmują opanowanie gramatyki angielskiej, idiomów oraz niezbędnych słówek. Czas spędzony na kursie to nie tylko wyższy wynik egzaminu ósmoklasisty – pogłębione umiejętności językowe będą towarzyszyć Państwu przez całe życie.

Gwarancja niskich cen!

Nauka języka angielskiego do egzaminu ósmoklasisty – kiedy zacząć?

W Centrum Korepetycji wierzymy, że na naukę nigdy nie jest za wcześnie ani za późno. Z reguły im wcześniej rozpocznie się przygotowania, tym lepiej. Nawet kilka spotkań tuż przed terminem egzaminu pozwoli ósmoklasiście zapoznać się z typowymi zadaniami oraz zapamiętać wskazówki dotyczące sposobów na rozwiązywanie testu. Rekrutacja na kurs ósmoklasistów z języka angielskiego trwa cały rok, dlatego zachęcamy do zapisów.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz